734 284 428

Prodej rodinného domu v Chýni, Praha - Západ

logo Plocha: 190 m2
logo Počet pokojů: 7
logo Balkón: ano
logo Dostupnost: po domluvě
logo Garáž: kryté stání
logo Počet podlaží: 2
Prodej
TIP

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům nedaleko Prahy, ve stále se rozvíjející obci Chýni, okres Praha-západ.

Samostatný patrový rodinný dům stojící na pozemku o celkové ploše 1016m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří činí 122m2, je určen pro klidné rodinné bydlení s velmi dobrou dostupností do hlavního města Prahy. Přízemní patro disponuje kuchyní, kde nalezneme kuchyňskou linku s vestavěnými spotřebiči a samostatným špajzem. Dominantou domu je prostorný obývací pokoj s krbem a se vstupem na terasu. Přízemní podlaží dále obsahuje dva menší pokoje o výměře zhruba 12m2, technickou místnost, koupelnu se sprchovým koutem a WC. Druhé nadzemní podlaží je tvořeno čtyřmi podkrovními pokoji, koupelnou a samostatnou toaletou. Dva z těchto podkrovních pokojů mají umožněn vstup na balkón.

Rozvod tepla po domě je primárně zajištěn plynovým kotlem a čerpadlem. Obývací pokoj a kuchyň disponují podlahovým topením, ostatní pokoje pak radiátory. V koupelnách nalezneme žebříkové radiátory (i na 230V) a podlahové topení na 230V. Dům je napojen na řádovou vodu (obec staví vodojem), elektřinu i plyn. Odpad je sváděn do jímky s čerpadlem (tlaková kanalizace).

Dům je konstruován z cihel a zateplen polystyrenem, okna jsou plastová s bezpečnostní fólií a bezpečnostními předokenními elektrickými roletami. Střešní konstrukce jsou dřevěné trámové, střecha sedlová s taškovou krytinou značky Bramac. Dům disponuje centrálním vysavačem, hromosvodem, TV anténou a internetovým přijímačem. Elektřina v mědi, voda a odpady v plastu. Dům je zabezpečen pohybovými čidly, venkovní i vnitřní sirénou a připraven na usazení osmi sledovacích kamer. Dům obsahuje také požární a plynová čidla. Kolaudace domu proběhla v roce 2015.

Za domem nalezneme krytý bazén o rozměrech 8x4x1,5m, zahradní domek o rozměrech 3x3m a kotec pro dva větší psy s oploceným výběhem.  Dům je zcela oplocen se vstupní brankou a dvěma vjezdovými bránami, z nichž přední brána disponuje elektrickým pohonem na dálkové ovládání a zadní brána je manuální. Na pozemku jsou celkem tři parkovací místa, z nichž dvě jsou zastřešená.

 V obci Chýně nalezneme veškerou občanskou vybavenost. Mateřská školka i základní škola se nacházejí 50 metrů od domu. V obci nalezneme poštu, supermarket, minipivovar, restaurace, kavárny, dětská hřiště i menší kosmetické a fitness centrum. Obec má výbornou dopravní infrastrukturu, dvě železniční zastávky a nechybí napojení na autobusovou dopravu.

Dům je vhodný zejména pro mladou rozrůstající se rodinu. Obec Chýně patří do deseti nejmladších obcí ČR.  

Budeme se těšit na osobní prohlídku. 


7+1
Mgr. Kateřina Kadlčáková
Mgr. Kateřina Kadlčáková

Mobil: 734 284 428
office@aktivafin-reality.cz

Hledat nemovitost

Kontakty

Aktivafin Reality s.r.o.
1. máje 283/15
767 01 Kroměříž

Mobil: 734 284 428
office@aktivafin-reality.cz

Otevírací doba

Pondělí – Čtvrtek:
8.30 – 12.00 hod.
12.30 – 17.00 hod.

Pátek:
8.30 – 12.00 hod.
12.30 – 15.00 hod.

Facebook

© 2020 Aktivafin-reality.cz | Důležité právní informace